Hakkımızda

Gökyüzünün sonsuz mavisinin çarpıcı bir tabiatla buluştuğu gizli bir cennet.

Her detayı sevgi ve özenle düşünülmüş, eşsiz deneyimlerin başladığı Sabrinas Haus ise 1995 yılından beri yaratıcı, sıcakkanlı ve minimal tarzıyla bölgenin karakteristik yaşam alanlarından kolayca ayrışan, bedeninizi ve ruhunuzu arındıracağınız çok özel bir kaçış noktası. 

Konumlandığı muhteşem coğrafyaya saygıyla hareket eden Sabrinas Haus bir otelden çok daha fazlası. Şehir hayatının kaosundan uzaklaşarak, kendinize dönebileceğiniz Sabrinas Haus, doğanın büyüsüne kapılarak ruhunuzun derinliklerine dalabileceğiniz benzersiz bir alan.

Göz alıcı manzaralar, kristal berraklığında sular, boz renkte dağlar ve saf, meditatif atmosferi ile gerçek bir tutku projesi olan Sabrinas Haus, Ege ve Akdeniz’in kesiştiği muhteşem konumuyla sadece denizden ulaşılabilen bir vaha. Her köşesinde ilgi çekici ve özgün bir fikir, obje veya sanat çalışmasına rastlanabilen Sabrinas Haus’ın kuşkusuz en güzel ayrıcaklıkları ise doyumsuz gün batımını takip eden, yıldızlarla aydınlatılmış geceleri, etkileyici Symi manzarası ve dinlendirici ambiyansı… 

Her biri birbirinden farklı, 22 özel odayla misafirlerini ağırlayan Sabrinas Haus, resimsi bir doğanın yanı sıra mükemmel bir mutfağa sahip. Sizi, Asya ve Akdeniz kıyılarının geleneksel kozmopolit lezzetlerini tüm incelikleriyle keşfedebileceğiniz gastronomik bir yolculuğa çıkaran Sabrinas Haus, özenli kokteylleri ve leziz menüleriyle unutulmaz bir ziyafet sunuyor.

Denizin kıyısındaki büyüleyici lokasyonuyla biraz mavi, biraz yeşil, biraz da içsel keşfi deneyimleyeceğiniz Sabrinas Haus, Bozburun’daki eviniz olmaya keyifle devam ediyor… 

Support